Kontakt

08- 410 420 33

Besöksadress

Twintip Insights AB

Fatbursgatan 1

118 28 Stockholm

Postadress

BOX 38151

100 64 Stockholm

Kristofer Ljungdahl

Kristofer@twintipinsights.com

Product Owner

Jesper Benon

jesper@twintipinsights.com

Key Account Manager

Joni Laine

joni@twintipinsights.com

+46 70 911 17 76

Creative Sales Manager

Marcus Bjerkeryd

marcus.b@twintipinsights.com

+46 73 873 20 60

Key Account Manager

Alexander Nilbrink

alexander@twintipinsights.com

Senior Analyst

Tim Lindqvist

tim@twintipinsights.com

Analyst

Martin Lundberg

webmaster@twintipinsights.com

Developer

Patrik Krogh

webmaster@twintipinsights.com

Developer

Madeléne Löfblad

ekonomi@twintipinsights.com

Accounting

Vill du jobba inom mediebevakning?

Hör då av dig till oss !

Bli kontaktad av oss

Eller ring oss direkt på 08- 410 420 33